תחומי פעילות

המרות מט"ח

המרות מט"ח

הכלכלה הגלובלית מושתתת על סחר בינלאומי בהיקפים שלא הכרנו בעבר. לכן, אין פלא שגם הדרישה להמרות מט"ח לעסקים גבוהה מתמיד. יבואנים, יצואנים ועסקים אחרים שמבצעים המרות מט"ח בתדירות גבוהה צריכים לקחת בחשבון גם את עלות השירות. בחינה של עלויות המרות מט"ח המקובלות במערכת הבנקאית מגלה שעל השירות הבסיסי הזה אתם משלמים ביוקר.

מרווח המרה נמוך וללא עמלת חליפין

מרווחי ההמרה בבנקים בדרך כלל אינם אטרקטיביים ועשויים להסתכם בשיעור של אחוזים משווי ההמרה. בעסקאות גדולות המשמעות היא שזה עולה לכם הרבה מאוד כסף. כמו כן, המערכת הבנקאית גובה על עסקת המרת מט"ח עמלת חליפין.

אנו בבית ההשקעות פרוקסימה מציעים לכם המרות מט"ח אטרקטיביות במיוחד, במרווחי המרה נמוכים משמעותית מהמקובל במערכת הבנקאית וללא עמלת חליפין.

שירותי המרות המט"ח שלנו ניתנים ללקוחות כל הבנקים בארץ. השירות מאפשר המרה בין כל צמד מטבעות (דולר אמריקאי, יורו וכו') בנוסף, אנו נותנים ייעוץ גידור מט"ח כחלק מהשירות ומוצאים עבור הלקוחות שלנו את הדרך האטרקטיבית ביותר לגידור והגנה מטבעית.

המרות מט"ח בפרוקסימה, כל היתרונות

פרוקסימה הינו בית השקעות שנוסד בשנת 2003. אנחנו מתמחים בניהול תיקי השקעות ללקוחות נבחרים בארץ ובעולם, בשירותי מסחר עצמאיים, גיוס כספים לסטארטאפים וליווי מקצועי של לקוחות עסקיים ופרטיים ובנוסף עוד מגוון שירותים פיננסיים, שכאמור כוללים גם המרות מט"ח חכמות, שביחס למקובל במערכת הבנקאית מציעות את היתרונות הבאים:

  • ללא עמלת חליפין

  • מרווחי המרה מצומצמים

  • ללא צורך בפתיחת חשבון

  • מכל בנק בארץ

proxima investments
בודק...