מידע כללי

תיק השקעות

תיק השקעות- סל המוצרים הפיננסיים שלכם

תיק השקעות כמוהו, בהשאלה, כעגלה המיועדת לאיסוף מוצרים ברשתות השיווק. ניתן לכלול בו מגוון של מוצרים פיננסיים. מי מכם שיש להם כסף פנוי המיועד להשקעה ייטיבו לעשות אם יפנו לבית השקעה על מנת לקבל ייעוץ וליווי ושירות ניהול מקצועי המהווה ערובה למיצוי מרבי של הפוטנציאל הפיננסי הגלום בכסף שלהם. לקוחות רבים, במגזר העסקי והפרטי גם יחד, בתחומי ההייטק, האינטרנט, התעשייה ועוד גילו זה מכבר את היתרונות של פנייה אל מנהלי תיקים מקצועיים והפקדת הניהול השוטף של כספיהם בידיהם.

תיק ההשקעות היקר שלכם

אם אתם מתלבטים בין בתי השקעות שונים על אודות ניהול תיקי השקעות שלכם- הנה הצעה שהיענותכם לה עשויה להיות עבורכם שחר של יום מאיר פנים (שבעקבותיו יבואו רבים אחרים) באחד התחומים החשובים ביותר בחיים בכלל ובחייכם בפרט- התחום הפיננסי. חברת פרוקסימה ניהול השקעות בע"מ מעמידה לרשותכם ולשירותכם את הידע, המקצועיות, המומחיות, הניסיון והמוניטין שלה בניהול תיקי השקעות. באופן טבעי, כל תיק השקעות שונה ממשנהו, כפי שאנשים שונים זה מזה. אם כספכם יקר לכם- מן הסתם, כמשוער, הוא יקר ביותר- ודאי תרצו להפקיד את ניהולו בידי מי שניהול תיקי השקעות הוא מקצועם ומומחיותם.

תיק השקעות סולידי, או מלא תעוזה…

בשורה התחתונה, ניהול תיק השקעות הוא, בעיקרו, ניהול ממשק של סיכונים ושל סיכויים, כאשר הלקוח הוא הקובע את רמתה הסיכון שהוא רוצה לקחת על עצמו ועל פי הנחיותיו מומחי החברה בונים את תמהיל התיק. היחס האישי לכל לקוח נובע מהתפיסה לפיה הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר של החברה ועבורו היא משקיעה את כל משאבי הידע, הכלים, השיטות והטכנולוגיה על מנת למקסם את כספיו.

ניהול שקוף ומשתף

הרגישות הטבעית והמובנת של כל אדם לכספו מחייבת את חברת הניהול לבצע את עבודתה לא רק במקצועיות הנדרשת (המהווה תנאי הכרחי בסיסי וראשוני לשכירת שירותיה), אלא לשקיפות מרבית, לאובייקטיביות מוחלטת, לגמישות וליצירתיות, ולשמירה קבועה ורציפה על קשר עם הלקוח. בפרוקסימה יש לכל אחד ואחת מכם, המשקיעים, קשר עם נציג שירות קבוע, המכיר היטב אתכם ואת תכולת התיק שלכם. אין ספק כי תיק השקעות הוא התיק היקר ביותר לכם ושלכם. אתם מתירים אמנם לאנשי מקצוע "לחטט" בו ואף לקבוע חלק ניכר מתכולתו אבל בשורה התחתונה מדובר בכסף שלכם שמנוהל למענכם על ידי מי שהמחויבות שלהם כלפיכם היא מלאה, מוחלטת ולא ניתנת לפשרות.

השאירו פרטים

עוד באותו נושא

שאלות נפוצות

מסחר בארץמסחר בחו"לניהול השקעות מהו חשבון מסחר? חשבון מסחר הינו חשבון דרכו ניתן להעביר הוראות קנייה ומכירה של מוצרים הפיננסים (מניות, אג"חים, קרנות נאמנות ומק"מים)

קרא עוד »
בודק...