מידע כללי

בתי השקעות

בתי השקעות – השקט הפיננסי שלכם

מי מאתנו שיש להם כסף פנוי בוודאי מתלבטים מה לעשות עמו, מה היא הדרך הנכונה והמושכלת ביותר לנצל אותו למינוף ערכו ולהנבת תשואה טובה עליו. בתי השקעות הם הכתובת הטבעית לאנשים שרוצים למקסם את הכסף שלהם. אנשי מקצוע של בתי השקעות בכלל ושל פרוקסימה ניהול השקעות בע"מ מעמידים לרשותכם את כל הידע והניסיון הרבים שרכשו וצברו לרשותכם ולתועלתכם. העצות שלהם לא יסולאו בפז אבל ייאמדו בכסף רב.

הכסף שלכם עובד בשבילכם

השקעת כסף באופן נבון ואפקטיבי מאפשרת לכם, המשקיעים, ליהנות מפירות ההשקעה ללא כל מאמץ. לא אתם עובדים בשביל הכסף – הוא עובד בשבילכם. ההבנה כי זו מהות ההשקעה מאפשרת למי מכם שיש להם כסף פנוי רב לא רק להבטיח שלא ייגרע ממנו דבר אלא שהשקעתו באפיקים שונים תרבה אותו.

בתי השקעות להשקעות נבונות ומושכלות

בתי השקעות מרכזים מאגרים ומשאבי ידע העומדים לרשות לקוחותיהם למגוון מטרות כגון: גיוס כספים לסטארטאפים, להשקעות בתחומי נדל"ן בארץ ובחוץ לארץ ולמטרות נוספות. אנשי המקצוע מאפשרים לכסף שלכם לעבוד בשבילכם על מנת להשיא לכם את התשואות הגבוהות ביותר. תהליך הייעוץ נעשה בשקיפות מלאה תוך מאמץ מתמיד להעניק לכל לקוח את התחושה כי הכסף שלו מושקע במקומות האפקטיביים ביותר ומנוהל על ידי אנשי מקצוע שמשקיעים כל מאמץ על מנת למקסם את ההשקעות.

ניהול תיקים מקצועי

תיק השקעות הוא מושג כללי. תכולתו שונה וייחודית לכל משקיע. ניהול תיקי השקעות מחייב ידע, יכולת זיהוי הזדמנויות וניהול אחראי ומושכל, זהיר ובה במידה – על פי אופי הלקוח, דרישותיו ויכולותיו הכספיות, מידת נכונותו לקחת סיכונים- מושקע באפיקים בעלי דרגות סיכון שונות. חשוב לציין, כי היחס המקצועי והאישי מהווה חלק בלתי נפרד ממחויבות בתי ההשקעות כלפי לקוחותיהם. אתם יכולים לבצע סקר שוק ולברר על אודות ספקי השירות השונים ולהגיע למסקנה כי אין לכם סיבה לגלוש במקום אחר… בתי השקעות למקסום תשואות על מנת לוודא כי הכסף שלכם ינוהל ויושקע באפיקים הרווחיים ביותר חשוב לבדוק כי מי שייבחר לנהל את תיק ההשקעות שלכם הוא בית השקעות שמורשה לניהול תיקים, שייחד את הזמן הנדרש לניהול קפדני ואיכותי וישתף אתכם בכל שלב בתהליך הניהול וההשקעה. בתי השקעות בכלל וחברת פרוקסימה בפרט נותנים, בין השאר, שירותי מסחר וליווי ותמיכה לסוחרים תוך הפעלת חדרי מסחר. החברה מפעילה גם קרן הון סיכון שנועדה לגיוס כספים ולהשקעתם בשלבים הראשוניים של מיזמי סטארטאפ תוך ייעוץ אסטרטגי צמוד.

השאירו פרטים

עוד באותו נושא

שאלות נפוצות

מסחר בארץמסחר בחו"לניהול השקעות מהו חשבון מסחר? חשבון מסחר הינו חשבון דרכו ניתן להעביר הוראות קנייה ומכירה של מוצרים הפיננסים (מניות, אג"חים, קרנות נאמנות ומק"מים)

קרא עוד »
בודק...